Dörtbey İnşaat
FORMU DOLDUR

Bilgi Talep & Randevu Formu


Projemiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.


Kapat

MÜKEMMEL BİR YAŞAM KONSEPTİ

Mükemmel bir yaşam konsepti, modern çizgilerin ve yüksek kalitede yapı standartlarının, hayal ettiğiniz şekilde size yaşatılacak olmasıdır.

Modern zamanın ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulan yaşam alanları çağdaş çizgileri ve üst düzey konforu ile lüksü sizin için yeniden tanımlıyor. Nest İncek, 29.000m2’lik inşaat alanı üzerinde, aynı tip 2+1 dairelerden oluşan iki bloğa sahip; pek çok donatısıyla bir bütün şeklinde inşa edilmiş, modern yaşamın en güzel yönlerini doğayla birleştiren, benzersiz bir proje.

Nest İncek’te ev sahibi olanlar arzu ettikleri lüksü evlerinin içine taşımanın ayrıcalığını yaşıyor. Mimarisinin kalitesi, zarafeti ve asaleti yaşamın her köşesinde hissediliyor.

“Gerçek lüks, fonksiyoneldir”

Nest İncek, fonksiyonel lüks diye tanımladığı 2+1 dairelerin tüm ayrıntılarını, büyük bir özenle tasarlıyor. Geniş metrekarelerde, maksimum konforu hedeflerken, aileniz ve sizin için ideal yaşam alanları oluşturuyor.

Doğanın renkleri, kuş sesleri ve rüzgarın melodisi, her zaman anınıza eşlik edecek...

2500 m2’ik yeşil alan ve 4016 m2 site peyzajı ile çevrili olan bu özel yaşam alanı, bir evden daha fazlasını sunuyor.  Nest İncek, doğanın güzelliklerini yaşam alanınıza taşıyor. Kamelyaların gölgesinde dinlenirken, çocuklarınız onlar için özel tasarlanmış oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilir. Etkileyici süs havuzları sakin bir atmosfer yaratırken, doğanın huzurunu her an hissedebilirsiniz. Modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan yeşil alanlar, Nest İncek’in kalbinde yer alıyor.

HAYAL EDİLEN YEŞİL HAYAT

Doğanın güzellikleriyle iç içe olmanın en güzel yolu, balkonlarda ve geniş teras alanlarında vakit geçirmektir... Nest İncek, her dairede yer alan balkonları sayesinde doğayla bütünleşmiş bir yaşam sunuyor. Ayrıca 80 m2;’lik yemyeşil teraslar ile gerçek bir ayrıcalık yaşatıyor.

Daha fazla bilgi ve detaylar için sizleri tanıtım ofisine bekliyoruz.

Taşpınar Mah. (TED KOLEJİ KARŞISI) Kolej Caddesi No: 6 GÖLBAŞI ANKARA

+90 312 273 00 00